Izvēlne
Jūsu grozs

Aromatizētāji

Zīmols: Airnaturel Modelis: Diffusair
DIFFUSAIR gaisa aromatizētājs izmanto ultraskaņas mitrināšanas tehnoloģiju maigi izplatot istabā jūsu izvēlēto smaržu. AromaWave funkcija automātiski palielina un samazina smaršas emisijas jaudu, tādējādi labāk sadalot smaržu visā telpā. DIFFUSAIR gaisa aromatizētājā ir iebūvēts taimeris, un lielā t..
79,00€
Bez nodokļa:65,29€
Boneco P50 Black Boneco P50 Black
-18 %
Zīmols: Air-O-Swiss un Boneco Modelis: Boneco P50 Black
Gaisa aromatizētājs un jonizētājs. Boneco P50 - tā ir ierīce divi vienā - jonizators un gaisa aromatizētājs. Pateicoties kompaktajam izmēram, jūs to varat novietot jebkurā jums ērtākajā vietā. P50 ir iebūvēts, augstvērtīgs jonizētājs, kas ģenerē negatīvos jonus. Šie negatīvie joni palīdz saglabā..
40,00€ 49,00€
Bez nodokļa:33,06€
Boneco P50 White Boneco P50 White
-18 %
Zīmols: Air-O-Swiss un Boneco Modelis: Boneco P50 White
Gaisa aromatizētājs un jonizētājs. Boneco P50 - tā ir ierīce divi vienā - jonizators un gaisa aromatizētājs. Pateicoties kompaktajam izmēram, jūs to varat novietot jebkurā jums ērtākajā vietā. P50 ir iebūvēts, augstvērtīgs jonizētājs, kas ģenerē negatīvos jonus. Šie negatīvie joni palīdz saglabā..
40,00€ 49,00€
Bez nodokļa:33,06€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form aromātiskā bumbiņa
Aromātiskā bumbiņa Aromātiska bumbiņa piemērota Lina, Nina un Tina aroma difuzoram. Unikālais smaržu globuss ir izgatavots no bagātīgi aromatizētiem, saistītiem "pērlēm". Gaisa plūsmas, kas iet cauri aromātisku globusu, nepārtraukti izplata aromātu līdz 4 nedēļām. Aromātiskas bumbi..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Jasmine
JASMINE Pievieno aromatu!   Gaisa aromatizācija ar ultraskaņas tehnoloģiju Darbošanas laiks līdz 24 stundām Intervālu režīms A noticeably subtle fragrance but still a discreet appearance – that’s the aroma diffuser Jasmine. Like a simple bowl she gently releases your favouri..
50,00€
Bez nodokļa:41,32€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Julia
Gaisa aromatizētājs Julia Miniatūrā Julia tiek galā ar telpu aromatīzēšanu līdz 50 m² un var izdarīt tā, ka katrs ģimenes loceklis vienmēr vēlas atgriezties mājās pēc iespējas ātrāk. Aroma Swing ™ dinamiskā izsmidzināšanas tehnoloģija izplata aromātu visā telpā. Optimālu aromāta koncentrāciju uz..
78,00€
Bez nodokļa:64,46€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Lina
Gaisa aromatizētājs Lina  Viegli izmantot   Regulējama smaržu intensitāte   Iekļauta 1x aromātiskā bumba "Amber" (balts)   Mazās telpās smarža tiek saglabāta līdz 4 nedēļām   Aromāta piesātinājums ir atkarī..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Lucy
Gaisa aromatizētājs Lucy Barošanas avota tips: 7 st. akumulātors vai USB Type C Lucy gaisa aromatizētājs izkliedē savu iecienītāko aromātu - bez trokšņa vai kvēpu - maldinošā reālā sveču gaismā. Viņas dzintara gaisma piepilda telpu ar mīkstu gaismas sveci, radot burvju komforta sajūtu. Nekas ne..
49,00€
Bez nodokļa:40,50€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Mia
Gaisa aromatizētājs Mia MIA -  mazs  gaisa aromatizētājs, kas darbu veic efektīvi un nemanāmi. Tā patīkamais  dizains un siltās krāsas matētais materiāls būs skaista piedeva jūsu skaistuma izjūtai. MIA iekšpusē ir moderna ultraskaņas membrāna. Ūdens ar pievienotu aromātu pārvēršas..
41,00€
Bez nodokļa:33,88€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Nina
Gaisa aromatizētājs Nina Iekļauta 1x aromātiskā bumba "Amber" (balts) Viegli regulējams smaržu intensitāte Var izmantot jebkurā vietā, pateicoties USB kabelim Akumulatora darbs līdz 50 stundām. Aromāta difuzora Nina ir lielisks veids, k..
69,00€
Bez nodokļa:57,02€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Tina
Gaisa aromatizētājs Tina Iekļauta 1x aromātiskā bumba "Amber" (balts) Viegli regulējams smaržu intensitāte Var izmantot jebkurā vietā, pateicoties USB kabelim Akumulatora darbs līdz 30 stundām. Aromāta difuzora slaids Lady Tina ir lieli..
55,00€
Bez nodokļa:45,45€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Zoe
Gaisa aromatizētājs Zoe   Dzintara krāsas gaisma rada tīras labsajūtas atmosfēru   Piepilda istabu ar smalku smaržu miglu   Izmantojams jebkur - pateicoties viņas USB kabelim Aromāta difuzors ar Amber Light ™ rada neaizmirstamus atmosf..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Elara
Stylies sausais aromatizētājs Elara izmanto sausas aromatizācijas tehnoloģiju. Ierīcei nevajag ūdeni, ventilators iztvaiko šķidru ēterisko eļļu vai īpašu aromātisko želeju Stylies. Ierīcei ir nepārtrauktais režīms, ar soli  (10 minūtes tvaiks, 20 minūtes izslēgta) vai aromatizēšanas funkcija ar..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Elara ar aromātisko želeju komplektu
Stylies sausais aromatizētājs Elara izmanto sausas aromatizācijas tehnoloģiju. Ierīcei nevajag ūdeni, ventilators iztvaiko šķidru ēterisko eļļu vai īpašu aromātisko želeju Stylies. Ierīcei ir nepārtrauktais režīms, ar soli  (10 minūtes tvaiks, 20 minūtes izslēgta) vai aromatizēšanas funkcijas a..
59,00€
Bez nodokļa:48,76€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Luna
Luna gaisa aromatizētājs izmanto ultraskaņas mitrināšanas tehnoloģiju, lai maigi izplatītu jūsu izvēlēto smaržu visā telpā. Maigas krāsas maiņa piešķirs mājīgumu, un 50 ml aromāta maisījuma ilgs apmēram 3-4 stundas, lai smarža iztvaikotu. Gaisa aromatizētājs automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ..
39,00€
Bez nodokļa:32,23€
Rāda no 1 līdz 15 kopā 15 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.