Izvēlne
Jūsu grozs

ARGO

Zīmols: ARGO Modelis: Argo Dry Nature 11
Īpašības: ARGO Dry Nature 11 ir neiedomājami kompakts un ērts gaisa sausinātājs. Tam ir zems enerģijas patēriņš un tas ir ideāli piemērots mazākām platībām. Dry Nature gaisa sausinātājs samazinās mitrumu un novērsīs problēmas, kas rodas saistībā ar mitrumu kā pelējums, puve un sliktas smakas. Dry N..
145,00€
Bez nodokļa:119,83€
Zīmols: ARGO Modelis: Argo Dry Nature 17
Īpašības: ARGO Dry Nature 17 ir neiedomājami kompakts un ērts gaisa sausinātājs. Tam ir zems enerģijas patēriņš un tas ir ideāli piemērots mazākām platībām. Dry Nature gaisa sausinātājs samazinās mitrumu un novērsīs problēmas, kas rodas saistībā ar mitrumu kā pelējums, puve un sliktas smakas. Dry N..
199,00€
Bez nodokļa:164,46€
Zīmols: ARGO Modelis: Argo Dry Nature 21
Īpašības: ARGO Dry Nature 21 ir neiedomājami kompakts un ērts gaisa sausinātājs. Tam ir zems enerģijas patēriņš un tas ir ideāli piemērots mazākām platībām. Dry Nature gaisa sausinātājs samazinās mitrumu un novērsīs problēmas, kas rodas saistībā ar mitrumu kā pelējums, puve un sliktas smakas. Dry N..
215,00€
Bez nodokļa:177,69€
ARGO Platinum 41 EVO ARGO Platinum 41 EVO
Nav noliktavā
Zīmols: ARGO Modelis: ARGO Platinum 41 EVO
Telpai līdz 60 m2. Īpašības: ARGO Patinum ir kompakts un ērts gaisa sausinātājs. Tam ir zems enerģijas patēriņš un tas ir ideāli piemērots dzīvojamām platībām. Platinum gaisa sausinātājs samazinās mitrumu un novērsīs problēmas, kas rodas saistībā ar mitrumu kā pelējums, puve un sliktas smaka..
389,00€
Bez nodokļa:321,49€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.