Izvēlne
Jūsu grozs

Inventor

Inventor EVA EP3-ION-12L Inventor EVA EP3-ION-12L
Jauns
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor EVA EP3-ION-12L
Ja Jūs dzīvojat dzīvoklī, mazā mājā vai Jums vienkārši vajag žāvēt atsevišķu istabu, tad Inventor gaisa sausinātājs ir laba izvēle. Gaisa sausinātāja priekšrocības Gaisa jonizācija, Samazina pelējuma sporas, kondensātu un jebkādu citu mitrumu, ..
154,00€
Bez nodokļa:127,27€
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor Eva II PRO WIFI EVP-WF16L
Ja Jūs dzīvojat dzīvoklī, mazā mājā vai Jums vienkārši vajag žāvēt atsevišķu istabu, tad Inventor gaisa sausinātājs ir laba izvēle. Gaisa sausinātāja priekšrocības Wi-Fi attālinātā vadība, Samazina pelējuma sporas, kondensātu un jebkādu citu mitrumu..
237,00€
Bez nodokļa:195,87€
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor Eva II PRO WIFI EVP-WF20L
Ja Jūs dzīvojat dzīvoklī, mazā mājā vai Jums vienkārši vajag žāvēt atsevišķu istabu, tad Inventor gaisa sausinātājs ir laba izvēle. Gaisa sausinātāja priekšrocības Wi-Fi attālinātā vadība, Samazina pelējuma sporas, kondensātu un jebkādu citu mitrumu..
244,00€
Bez nodokļa:201,65€
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor Fresh FRS-10L
Ja Jūs dzīvojat dzīvoklī, mazā mājā vai Jums vienkārši vajag žāvēt atsevišķu istabu, tad Inventor gaisa sausinātājs ir laba izvēle. Gaisa sausinātāja priekšrocības Samazina pelējuma sporas, kondensātu un jebkādu citu mitrumu, Veiktspēja - 10 L/dienā..
148,00€
Bez nodokļa:122,31€
Inventor Power PWR-WIFI-30L Inventor Power PWR-WIFI-30L
Jauns
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor Power PWR-WIFI-30L
Gaisa sausinātāja priekšrocības Wi-Fi vadība, sasniedziet ideālu mitruma līmeni neatkarīgi no atrašanās vietas; Smart sausināšana - automātiska mitruma regulēšana atkarībā no gaisa temperatūras; Samazina pelējuma sporas, kondensātu un ..
298,00€
Bez nodokļa:246,28€
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor Power PWR-WIFI-50L
Gaisa sausinātāja priekšrocības Ūdens sūknis - iebūvēts sūknis pacel ūdeni līdz 5m uz augšu, tas ļauj nepārtraukto kondensāta izvadi pat ja drenāžas sistēma ir grūti sasniedzama; Wi-Fi vadība, sasniedziet ideālu mitruma līmeni neatkarīgi no atrašanās vietas..
360,00€
Bez nodokļa:297,52€
Inventor Premium ION PR-ION-20L
Jauns
Zīmols: Inventor Modelis: Inventor Premium ION PR-ION-20L
Ja Jūs dzīvojat dzīvoklī, mazā mājā vai Jums vienkārši vajag žāvēt atsevišķu istabu, tad Inventor gaisa sausinātājs ir laba izvēle. Gaisa sausinātāja priekšrocības Wi-Fi vadība; Gaisa jonizācija, Samazina pelējuma sporas, kondensātu un jebkā..
220,00€
Bez nodokļa:181,82€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.