Izvēlne
Jūsu grozs

Karstā tvaika gaisa mitrinātāji

Karstā tvaika gaisa mitrinātāji

Šie mitrinātāji darbojas pēc "tējkannas" principa. Ūdeni iztvaicē divi elektrodi, kas atrodas ūdens rezervuārā. Ja viss rezervuārā esošais ūdens iztvaicē, tad elektriskā ķēde pārtrūkst un iekārta izslēdzas. Iztvaicējamā tvaika temp. ir 50-60 °C (tāpēc šīs iekārtas nedaudz paaugstina telpas temp.) Šīs iekārtas lieliski var izmantot inhalācijai un aromaterapijai.

Boneco S250 Boneco S250
-26 %
Zīmols: Air-O-Swiss un Boneco Modelis: Boneco S250
Boneco S250 īpašības Karstā tvaika gaisa mitrinātājs. Ļoti higiēniska gaisa mitrināšanas, novērš mikrobus un baktērijas. Bērniem draudzīgs, pateicoties siltajam tvaikam. Konteiners aromātisko, ēterisko eļļu lietošanai. Integrēts higrometrs. Jaunas tehnoloģijas Iebūvēts higrometrs mitruma lī..
110,00€ 149,00€
Bez nodokļa:90,91€
Boneco S450 Boneco S450
-17 %
Zīmols: Air-O-Swiss un Boneco Modelis: Boneco S450
Karstā tvaika gaisa mitrinātājs telpai līdz 60m2. Ļoti higiēniska gaisa mitrināšanas, novērš mikrobus un baktērijas. Bērniem draudzīgs, pateicoties siltajam tvaikam. Konteiners aromātisko, ēterisko eļļu lietošanai. Integrēts higrostats. Jaunas tehnoloģijas Iebūvēts hidrostats mitruma līmeņa ..
190,00€ 229,00€
Bez nodokļa:157,02€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Fred
Karstā tvaika gaisa mitrinātājs Stadler Form Fred Raksturīgās īpašības : Karstā tvaika mitrināšanas princips Elektroniskā vadība Anti-apkaļkošanās kapsula (Magic ball) Tukšas tvertnes indikators Iekārtas izslēgšanās pie zema ūdens līmeņa Iebuvēts hidrostats ..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Sirius
Karstā tvaika gaisa mitrinātāji rada mitrumu, sildot ūdeni. Šī tehnoloģija ne tikai mitrina telpu, bet arī to sasilda. Karstā tvaika mitrinātājus ir vieglāk uzturēt, jo ūdens sildīšana nogalina daudzas baktērijas un vīrusus ūdenī.   Gaisa mitrinātājs Sirius Stylies ir izgatavots no spec..
100,00€
Bez nodokļa:82,64€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Taurus
Karstā tvaika gaisa mitrinātāji rada mitrumu, sildot ūdeni. Šī tehnoloģija ne tikai mitrina telpu, bet arī to sasilda. Karstā tvaika mitrinātājus ir vieglāk uzturēt, jo ūdens sildīšana nogalina daudzas baktērijas un vīrusus ūdenī.   Gaisa mitrinātājs Taurus Stylies ir izgatavots no spec..
90,00€
Bez nodokļa:74,38€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.