Izvēlne
Jūsu grozs

Tradicionālie mitrinātāji

Tradicionālie mitrinātāji

Tradicionālie gaisa mitrinātāji darbojas pēc dabīgās (aukstās) gaisa iztvaicēšanas principa. Ūdens tiek ieliets rezervuārā, kur tas nonāk uz iztvaicēšanas elementiem. Iebūvēts ventilātors caur tiem dzen gaisu, tādā veidā izkliedējot telpā mitrinātu gaisu. Vienkāršākiem modeļiem kā iztvaicēšanas elements tiek izmantotas maināmas papīra kasetes ar antibakteriālo apstrādi (jāmaina parasti reizi trijos mēnešos). Dārgākos modeļos iztvaicētājs ir aprīkots ar rotējošiem plastmasas diskiem ar absorbējošu virsmu. Diskiem griežoties virsma uzņem mitrumu. Ar ventilātora palīdzību tiek mitrināts gaiss, kurš tiek novadīts telpā. Antibakteriālo funkciju pilda ūdens rezervuārā esošie elektrodi.

Zīmols: Hale Modelis: HALE 45DW (Hace PCMH45)
Jaunais HALE 45DW (PCMH45) iztvaikošanas gaisa mitrinātājs ir efektīvs telpās līdz 250m2, tā veiktspēja ir iztvaikoti 45 litri ūdens dienā. Iekārta mazina un apkaro sausā gaisa kaitīgo ietekmi uz cilvēkiem un objektiem. Šis gaisa mitrinātājs ir piemērots mājām, birojiem, muzejiem un galerijām. Tas p..
549,00€
Bez nodokļa:453,72€
Zīmols: Teddington Modelis: Teddington HTF 60
Priekšrocības: Tradicionālais gaisa mitrinātājs HTF 60 lieliski piemērots lielas platības telpām (līdz 160 m2 vai 300 m3); Gaisa mitrināšana notiek pateicoties dabiskai ūdens iztvaikošanai; Augsts ražīgums (līdz 60 litriem diennaktī); Zems trokšņa līmenis; ..
399,00€
Bez nodokļa:329,75€
Stadler Form Karl Stadler Form Karl
Jauns
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Karl
Tradicionālais, premium gaisa mitrinātājs Stadler Form Karl Spēcīgs, bet kluss! Karls ir pirmais no jaunās paaudzes efektīviem gaisa mitrinātājiem. Neraugoties uz zemo enerģijas patēriņu, kompaktais iztvaicētājs var ātri mitrināt lielas telpas. Auto režīmā Karls patstāvīgi izvēlas atbilstošu mit..
259,00€
Bez nodokļa:214,05€
Stadler Form Karl Big Stadler Form Karl Big
Jauns
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Karl Big
Tradicionālais, premium gaisa mitrinātājs Stadler Form Karl Big Spēcīgs, bet kluss! Karls ir pirmais no jaunās paaudzes efektīviem gaisa mitrinātājiem. Neraugoties uz zemo enerģijas patēriņu, kompaktais iztvaicētājs var ātri mitrināt lielas telpas. Auto režīmā Karls Big patstāvīgi izvēlas atbils..
379,00€
Bez nodokļa:313,22€
Stadler Form Oskar Stadler Form Oskar
Karsti -23 %
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Oskar
Tradicionālais gaisa mitrinātājs Stadler Form Oskar Raksturīgās īpašības: Tradicionālas mitrināšanas princips Elektroniskā vadība Maināma antibakteriāla kasete  Silver Cube filtrs Tukšas tvertnes indikators I..
129,00€ 167,00€
Bez nodokļa:106,61€
Stadler Form Oskar Big Stadler Form Oskar Big
-24 %
Zīmols: Stadler Form Modelis: Oskar Big
Tradicionālais gaisa mitrinātājs Stadler Form Oskar Big Raksturīgās īpašības: Tradicionālas mitrināšanas princips Elektroniskā vadība Maināma antibakteriāla kasete  Silver Cube filtrs Tukšas tvertnes indikators ..
199,00€ 262,00€
Bez nodokļa:164,46€
Zīmols: Stadler Form Modelis: Stadler Form Oskar Little
Tradicionālais gaisa mitrinātājs Stadler Form Little Stadler Form enerģiju-taupošais Oskar Little tvaika gaisa mitrinātājs mitrina un aromatizē mazas telpas ar ēteriskajām eļļām, tādejādi radot tajās patīkamāku klimatu. Šis modelis pieejams 4 krāsās (balta, melna, titanium, chili red), tādejādi..
129,00€
Bez nodokļa:106,61€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Carina
Stylies Carina ir ļoti ērts gaisa mitrinātājs un ar to ir ļoti viegli operēt. Vienkārši uzspiediet pogu, lai iesliegt mitrinātaju.  Tehniskās īpašības: Stylies Carina gaisa mitrinātājs ir pietiekami kluss, lai varētu darboties arī nakts laikā. Tas iederas jebkurā vidē un ir ārkārtīgi en..
70,00€
Bez nodokļa:57,85€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Helos
Helos - diskrēta stila aukstā tvaika mitrinātājs. Tā perfektā forma nodrošina visefektīvāko apūdeņošanas veiktspēju šāda izmēra mitrinātājam.   Gaisa mitrinātāju Helos ir ļoti viegli lietot, tam ir 3 mitrināšanas ātrumi, un integrētais higrostats ļauj lietotājam ekrānā izvēlēties vē..
129,00€
Bez nodokļa:106,61€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Mira
Mira - moderna stila aukstā tvaika mitrinātājs. Tā perfektā forma nodrošina visefektīvāko apūdeņošanas veiktspēju šāda izmēra mitrinātājam.   Gaisa mitrinātājs Mira ir ļoti ērti lietojams, tam ir 3 mitrināšanas ātrumi, un integrētais higrostats ļauj lietotājam ekrānā izvēlēties vēla..
149,00€
Bez nodokļa:123,14€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Orion
Orion ir klasisks aukstā tvaika mitrinātājs. Tā ideālā forma nodrošina visefektīvāko apūdeņošanu šāda izmēra mitrinātājam.   Orion mitrinātāju ir ļoti viegli lietot, tam ir divi mitrināšanas ātrumi, un iebūvētais higrostats ļauj lietotājam izvēlēties vēlamo mitruma līmeni (ir iespējami ..
100,00€
Bez nodokļa:82,64€
Zīmols: Teddington Modelis: HTF60 KRA
Automātiskās ūdens padeves komplekts Teddington HTF60 gaisa mitrinātājam. Komplekts HTF60 KRA (skrūve / uzgrieznis/ atvere ar blīvumu) - nav jāurbj mitrinātājs. Komplektēts ar ūdens padeves šļūteni Ø6mm 3 metri un ½ "(15 / 21mm) kontakttapu...
49,00€
Bez nodokļa:40,50€
Zīmols: Teddington Modelis: HTF60 NHFC un NHFE
Komplektā ir divi filtri gaisa mitrinātājam Teddington HTF60: NHFC un NHFE...
60,00€
Bez nodokļa:49,59€
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.