Izvēlne
Jūsu grozs

Stylies

Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Carina
Stylies Carina ir ļoti ērts gaisa mitrinātājs un ar to ir ļoti viegli operēt. Vienkārši uzspiediet pogu, lai iesliegt mitrinātaju.  Tehniskās īpašības: Stylies Carina gaisa mitrinātājs ir pietiekami kluss, lai varētu darboties arī nakts laikā. Tas iederas jebkurā vidē un ir ārkārtīgi en..
70,00€
Bez nodokļa:57,85€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Helos
Helos - diskrēta stila aukstā tvaika mitrinātājs. Tā perfektā forma nodrošina visefektīvāko apūdeņošanas veiktspēju šāda izmēra mitrinātājam.   Gaisa mitrinātāju Helos ir ļoti viegli lietot, tam ir 3 mitrināšanas ātrumi, un integrētais higrostats ļauj lietotājam ekrānā izvēlēties vē..
129,00€
Bez nodokļa:106,61€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Mira
Mira - moderna stila aukstā tvaika mitrinātājs. Tā perfektā forma nodrošina visefektīvāko apūdeņošanas veiktspēju šāda izmēra mitrinātājam.   Gaisa mitrinātājs Mira ir ļoti ērti lietojams, tam ir 3 mitrināšanas ātrumi, un integrētais higrostats ļauj lietotājam ekrānā izvēlēties vēla..
149,00€
Bez nodokļa:123,14€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Orion
Orion ir klasisks aukstā tvaika mitrinātājs. Tā ideālā forma nodrošina visefektīvāko apūdeņošanu šāda izmēra mitrinātājam.   Orion mitrinātāju ir ļoti viegli lietot, tam ir divi mitrināšanas ātrumi, un iebūvētais higrostats ļauj lietotājam izvēlēties vēlamo mitruma līmeni (ir iespējami ..
100,00€
Bez nodokļa:82,64€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.