Izvēlne
Jūsu grozs

Stylies

Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Aquila
Stylies Aquila – lēts, taču efektīvs un kvalitatīvs ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas izdala telpā ļoti smalku ūdens tvaiku, kurš uzlabo gaisa kvalitāti. Gaisa mitrinātājs ir apgādāts ar maināmu kvalitatīvu ūdens filtru, kurš attīra ūdeni no pēc iespējas vairāk kaļķa, aizsargājot no apkaļķošanās ie..
70,00€
Bez nodokļa:57,85€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Atlas Travel
Ļoti klusas darbības ultraskaņas mitrinātājs, kas izstrādāts speciāli priekš dinamiskiem un pozitīviem cilvēkiem, kas mīl aktīvo atpūtu un ceļošanu! Tagad jūs varat baudīt veselīgu gaisu ar Stylies Atlas Travel mobilo ceļojumu gaisa mitrinātāju. Pietiekami kompakts, lai ietilptu jūsu ceļojuma so..
43,00€
Bez nodokļa:35,54€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Hera
Stylies Hera – efektīvs ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas izstrādāts prasīgiem klientiem. Moderns, šveiciešu dizaineru izstrādāts gaisa mitrinātājs lieliski iederēsies jūsu mājas interjerā. Hera ultraskaņas gaisa mitrinātājs darbojas klusi, tāpēc lieliski piemērots izmantošanai guļamistabā un var g..
149,00€
Bez nodokļa:123,14€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Hydra
Stylies Hydra ir ļoti ērts gaisa mitrinātājs un ar to ir ļoti viegli operēt. Vienkārši pagrieziet mehānisko slēdzi, lai iestatītu vēlamo mitruma līmeni. Tam ir caurspīdīga ūdens tvertne, ko ir viegli iztīrīt un uzpildīt un kas ļauj Jums redzēt atlikušā ūdens līmeni. Tehniskās īpašības: Styli..
95,00€
Bez nodokļa:78,51€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Leonis
Stylies Leonis – efektīvs ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas izstrādāts prasīgiem klientiem. Moderns, šveiciešu dizaineru izstrādāts gaisa mitrinātājs ar sensoru vadību lieliski iederēsies jūsu mājas interjerā. Leonis ultraskaņas gaisa mitrinātājs darbojas klusi, tāpēc lieliski piemērots izmantošana..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Stylies Libra Stylies Libra
Nav noliktavā
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Libra
Stylies Libra – lēts, taču efektīvs un kvalitatīvs ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas izdala telpā ļoti smalku ūdens tvaiku, kurš uzlabo gaisa kvalitāti. Gaisa mitrinātājs ir apgādāts ar maināmu kvalitatīvu ūdens filtru, kurš attīra ūdeni no pēc iespējas vairāk kaļķa, aizsargājot no apkaļķošanās ier..
89,00€
Bez nodokļa:73,55€
Zīmols: Stylies Modelis: Stylies Titan
Stylies TITAN – efektīvs ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas izstrādāts prasīgiem klientiem. Moderns, šveiciešu dizaineru izstrādāts gaisa mitrinātājs ar sensoru vadību lieliski iederēsies jūsu mājas interjerā. TITAN ultraskaņas gaisa mitrinātājs darbojas klusi, tāpēc lieliski piemērots izmantošanai ..
139,00€
Bez nodokļa:114,88€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.