Izvēlne
Jūsu grozs

Privātumu politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī "Konfidencialitātes politika" (turpmāk "Politika") attiecas uz visiem uzņēmuma "AIRKOMFORTS" SIA, www.klimatapasaule.lv vietnes lietotājiem.

Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un "Lietošanas noteikumos" (turpmāk "Noteikumi").

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu klientu un vietnes apmeklētāju, tostarp Jūsu, privātumu un drošību.

Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus Jūs izrādāt mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā novērtējam un cienām Jūsu datu privātuma un konfidencialitātes nozīmīgumu.

Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegtu mērķi – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.

Mēs cienām Jūsu privātumu un darām visu iespējamo lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.

Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.

Informāciju trešajām personām var izpaust tikai, pamatojoties uz likumīga pieprasījuma, līguma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu, piemēram, noformējot pirkumu līzingā.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apliecināt, ka Jūs neesat jaunāks par 16 gadiem, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.

Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai iegādājoties preces un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā.

Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

KĀDUS DATUS MĒS APKOPOJAM UN APSTRĀDĀJAM?

Veicot pirkumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tā Jūs nevarēsiet pirkumu veikt.

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:

- klienta vārds un uzvārds;

- tālruņa numurs;

- e-pasta adrese;

- preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Mēs apkopojam, taču neuzglabājam šādus datus:

- personas datus, kas nepieciešami, lai reģistrētu pirkumu līzingā.

Mēs apstrādājam, taču neuzglabājam šādus bezpersoniskos datus:

- sīkdatnes.

Privāto informāciju izmanto tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram: pasūtījumu reģistrāciju, sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot atsauksmju veidlapu vai e-pastu.

MAKSĀJUMA INFORMĀCIJA

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz www.klimatapasaule.lv vietne, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:

- Jūsu bankas konta numurs;

- bankas iestādes nosaukums;

- Jūsu tālruņa numurs;

- e-pasta adrese.

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek apstrādāta.

INFORMĀCIJA PAR DATIEM LĪZINGA ANKETĀ

Saistībā ar līzinga anketas aizpildīšanu uzņēmuma SIA AIRKOMFORTS vietnē, saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 4. Panta 8. Punktu, mēs esam uzskatāmi par atbilstošās līzinga kompānijas personisko datu apstrādātājiem.

Aizpildot līzinga anketu Jūs apstiprināt, ka visa pieteikumā par kredīta saņemšanu norādītā informācija ir patiesa un atbilst īstenībai, kā arī apstipriniet, ka Jūs esat informēts un piekrītat, ka Jūsu datus saņems un apstrādās šādi uzņēmumi:

- AS "LATEKO LĪZINGS", LV40003366651, Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073.

- SIA "AIZDEVUMS.LV", LV40003468776, Cēsu iela 31 k-3/4, Rīga, LV – 1012.

Jūs piekrītiet noteikumiem un apstipriniet, ka:

- norādītās kredītiestādes saņems, apstrādās un saglabās visus pieteikumā norādītos personas datus, tostarp elektroniski, lai izvērtētu Jūsu kredīta iespējas un sniegtu pakalpojumus (aizdevuma līguma noslēgšana);

- Jūs esat ieguvis pieteikumā norādīto personu piekrišanu datu apstrādei un glabāšanai, arī elektroniskā veidā;

- Jūs atļaujat kredītiestādēm bez papildu apstiprinājuma saņemt, nosūtīt un pārbaudīt visus iesniegtos datus jebkurā datu bāzē vai reģistrā, kam ir likumdevēja noteiktas tiesības izpaust informāciju trešajām personām ar mērķi izvērtēt maksātspēju, tostarp Latvijas Bankas kredītu reģistrā, Valsts Ieņēmumu dienestā, licencēto uzņēmumu parādu atmaksas datu bāzē Creditreform Latvia SIA, Paus Consults SIA, parādnieku un Uzturlīdzekļu garantiju fonda reģistra datu bāzē, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, Iedzīvotāju reģistrā, un / vai, izmantojot datu pārbaudi ar trešās personas starpniecību.

Līzinga līguma noformēšanai nepieciešamie personiskie dati tiek nodoti līzinga uzņēmuma serveriem šifrētā veidā, izmantojot SSL standartu un pēc pasūtījumu apstrādes tiek dzēsti no vietnes un uzņēmums AIRKOMFORTS tos nesaglabā, izņemot datus, kas saistībā ar maksājuma apstrādi par pasūtījuma apmaksu ietilpst uzņēmuma grāmatvedības uzskaitē.

KĀDEĻ MĒS APKOPOJAM JŪSU DATUS

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:

- pārdotu mūsu preces un pakalpojumus;

- pareizi apstrādātu un piegādātu Jūsu pasūtījumu;

- nodrošinātu garantijas un pēcgarantijas atbalstu;

- atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;

- nodrošinātu Jums personalizētu piekļuvi mūsu vietnei;

- pārvaldītu Jūsu kontu, ja Jums tāds mūsu vietnē ir;

- sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.

CIK ILGI MĒS UZGLABĀJAM JŪSU DATUS

Klienta personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:

- lai nodrošinātu iegādāto preci ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu;

- lai sazinātos ar Jums par pieprasījumu;

- grāmatvedībai;

- lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības.

Pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiks iznīcināti, ja Jūs nepieprasīsiet savu datu dzēšanu, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SIA AIRKOMFORTS birojā (ar personu apliecinošu dokumentu) šajā periodā.

Līzinga līguma noformēšanai nepieciešamie personiskie dati tiek nodoti līzinga uzņēmuma serveriem šifrētā formā, izmantojot SSL standartu, un pēc tam, kad pasūtījums apstrādāts tie tiek dzēsti un uzņēmums AIRKOMFORTS tos nesaglabā, izņemot datus, kas saistībā ar maksājumu apstrādi par pasūtījuma apmaksu attiecas uz grāmatvedības uzskaiti.

KĀ TIEK ORGANIZĒTA DATU AIZSARDZĪBA

Mūsu vietne tiek glabāta vienā no uzticamākajiem datu centriem pasaulē.

Lai aizsargātu Jūsu personīgos datus, mēs izmantojam visas mūsu pakalpojumu sniedzēja iespējas, tostarp pastāvīgu fizisko aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi un šifrēšanu visas diennakts garumā.

Mūsu vietnes drošība nodrošināta izmantojot šādus, kā arī citus, līdzekļus:

- datu pārraides šifrēšana, izmantojot SSL standartu;

- personīgie dati tiek glabāti serveros šifrētā veidā;

- Jūsu personīgie dati automātiski tiek anonimizēti pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādes, anulēšanas vai atgriešanas);

- piekļuve personiskajai informācijai un datiem ir ierobežota un iespējama vien izraudzītiem un pilnvarotiem AIRKOMFORTS SIA darbiniekiem, lietojot 2FA (Divu faktoru autentifikācijas) un SSH privāto atslēgu autentifikāciju;

- datu centru darbiniekiem nav fiziskas un / vai attālinātas piekļuves mūsu vietnes serveriem;

- objekta diennakts fiziskā apsardze un pastāvošie iekļūšanas ierobežojumi;

- datu apstrādes centra diennakts videonovērošana;

- biometrisko ieejas kontroli ar divfaktoru autentifikāciju.

DATU NODOŠANA TREŠĀJĀM PERSONĀM

Jūsu datus var tikt nodot trešajai personai - līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un aizpildot atbilstošu veidlapu mūsu vietnē.

Trešās personas var būt arī datu centri, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumi, mākoņu glabāšanas pakalpojumu pārstāvji utt. Personīgo datu apstrādātāji, kas palīdz mums sniegt Jums pakalpojumus. Jebkurā gadījumā apstrādātājiem tiek tiek nodots tikai tāds datu apjoms, kas nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēta pakalpojuma sniegšanai. Ar mums saistītās trešās personas, var apstrādāt Jūsu personas datus tikai noteiktajiem uzdevumiem un tos nevar izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar AIRKOMFORTS SIA.

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

DATU NODOŠANA TREŠAJĀM VALSTĪM

SIA "AIRKOMFORTS" nenodod personīgo informāciju un citus datus trešajām valstīm.

Personīgo un citu lietotāju datu izsniegšana tiek veikta tikai, pamatojoties uz likumīgu pieprasījumu.

SĪKFAILU POLITIKA

Sīkdatnes ir nelieli informācijas fragmenti, kurus vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, vietnes apmeklējuma laikā.

Tas ļauj serverim apkopot informāciju no pārlūka, tādēļ, atgriežoties vietnē, Jums nav atkārtoti jāievada dati.

Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā sīkdatnes darbojas vietnē www.cookiecentral.com

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai:

- uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti;

- atpazītu jaunus vai esošos klientus;

- atcerētos Jūsu preferenču iestatījumus, piemēram, iestatījumus preču saraksta atainošanai;

- atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasīt, lai Jūs to darītu vēlreiz);

- atcerētos, vai Jūs piekrītat (vai ne) izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē;

- nosūtītu Jums reklāmas ziņas, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm;

- savāktu uzticamu informāciju par Vietnes lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus;

- analizētu, kuras lapas Jūs apmeklējat un kādus lietotāja konfidencialitātes rīkus Jūs izmantojat.

Ieslēgtas sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām, taču tās nodrošinās Jums labāku pieredzi, vietni izmantojot.

Tomēr Jūs jebkurā laikā varat dzēst vai bloķēt sīkfailus. Tādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas nevarēs pareizi darboties.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.

Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

LIETOTĀJA TIESĪBAS

Normatīvie akti par personas datu aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, savukārt, mums jānodrošina Jums iespēju tās izmantot.

- Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju, lai pārbaudītu uzglabātās informācijas precizitāti un / vai labotu vai atjauninātu šos datus;

- jebkurā laikā Jūs varat atteikties saņemt e-pastus, nosūtot paziņojumu uz info@klimatapasaule.lv  vai izmantojot saiti elektroniskajās vēstulēs;

- gadījumos, kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, kas kalpo par pamatu datu apstrādes izbeigšanai;

- Jums ir tiesības saņemt Jūsu datu apstrādes apstiprinājumu, tiesības pārskatīt apstrādātos datus, iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādes periodu, datu saņemšanas avotiem, to nozīmi un Jums no tā izrietošajām sekām;

- Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personiskā informācija tiktu pilnībā izdzēsta (ja tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu).

Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms sniegt Jūsu pieprasīto informāciju par saviem personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja Jūs nevarat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt Jūsu pieteikumu.

Mēs izmantosim visus komerciāli saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas nodrošinātu likumam atbilstošu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs uzglabājam.

Jums ir jāsaprot un jāpieņem riski, kas saistīti ar Jūsu personisko datu dzēšanu, piemēram:

- nespēja mums identificēt Jūs kā klientu, ja sazināties ar klientu un garantijas atbalsta dienestu;

- grūtības vai nespēja identificētu Jūsu pirkumu, gadījumā ja vēršaties garantijas apkalpošanas centrā;

- sarežģījumi vai pilnīga neiespējamība atgūt pirkuma dokumentus to pazaudēšanas gadījumā;

- un citi riski.

KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI

Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir "AIRKOMFORTS" SIA, LV50003823131, Zasulauka iela 18a-1a, Rīga, Latvija, LV-1046.

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu serviss@klimatapasaule.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.