Izvēlne
Jūsu grozs

Wood's

Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Cortina DUO
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS WOOD’s elegants mobilais gaisa kondicionētājs, nodrošinās komfortu visa gada garumā. Šis mobilais gaisa kondicionētājs ne tikai dzesē, bet arī silda un savāc mitrumu. Izmantojot gaisa kondicionētāju sausināšanas režīmā, telpā, kurā ir ļoti augsts mitrums un karstums, ko..
499,00€
Bez nodokļa:412,40€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Cortina Silent 12K
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS WOOD’s elegants mobilais gaisa kondicionētājs, nodrošinās komfortu visa gada garumā. Šis mobilais gaisa kondicionētājs ne tikai dzesē, bet arī savāc mitrumu. Izmantojot gaisa kondicionētāju sausināšanas režīmā, telpā, kurā ir ļoti augsts mitrums un karstums, kondensāts uzkrāja..
459,00€
Bez nodokļa:379,34€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Cortina Silent 12K Smart
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS Jauns mobilais gaisa kondicionieris CORTINA SMART Wood's ir kompakts un jaudīgs, tāpēc tas ātri samazinās iekštelpu temperatūru neatkarīgi no tā, vai tā ir dzīvojamā istaba vai darba vide. Izmantojot Wood's izveidoto lietotni (piemērota iOS un Android sistēmām), jūs varēsit..
499,00€
Bez nodokļa:412,40€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Milan 7K Wi-Fi
Apraksts Gaisa kondicionētājām MILAN 7K WiFi Wood's ir elegants dizains, un to var ērti darbināt ne tikai, izmantojot tālvadības pulti vai pogas gaisa kondicionētāja augšpusē, bet arī ar viedtālruni. Izmantojot Wood's izveidoto lietotni (piemērota iOS un Android sistēmām), jūs varēsiet kontr..
319,00€
Bez nodokļa:263,64€
A
Wood's Milan 7K Wi-Fi DUO Wood's Milan 7K Wi-Fi DUO
Jauns Nav noliktavā
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Milan 9K Wi-Fi DUO
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS Gaisa kondicionētājām MILAN 7K WiFi DUO Wood's ir elegants dizains, un to var ērti darbināt ne tikai, izmantojot tālvadības pulti vai pogas gaisa kondicionētāja augšpusē, bet arī ar viedtālruni. Izmantojot Wood's izveidoto lietotni (piemērota iOS un Android sistēmām),..
329,00€
Bez nodokļa:271,90€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Milan 9K Wi-Fi DUO
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS Gaisa kondicionētājām MILAN 9K WiFi DUO Wood's ir elegants dizains, un to var ērti darbināt ne tikai, izmantojot tālvadības pulti vai pogas gaisa kondicionētāja augšpusē, bet arī ar viedtālruni. Izmantojot Wood's izveidoto lietotni (piemērota iOS un Android sistēmām),..
349,00€
Bez nodokļa:288,43€
A
Wood's Palermo 18K Wood's Palermo 18K
Jauns
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Palermo 18K
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS Kondicionieris Palermo 18K Wood's ir īpaši jaudīga, liela telpas projektēta un ātri uzstādāma mobilā gaisa dzesēšanas ierīce. Kondicionieris Palermo 18K, iespējams, ir efektīvākais šāda veida modelis tirgū, tāpēc tas ātri atdzesēs karstu gaisu mājās vai darba telpā un droši uz..
999,00€
Bez nodokļa:825,62€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Palermo 22K
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS Kondicionieris Palermo 22K Wood's ir īpaši jaudīga, liela telpas projektēta un ātri uzstādāma mobilā gaisa dzesēšanas ierīce. Kondicionieris Palermo 22K, iespējams, ir efektīvākais šāda veida modelis tirgū, tāpēc tas ātri atdzesēs karstu gaisu mājās vai darba telpā un droši uz..
1 099,00€
Bez nodokļa:908,26€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Venezia 18K
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS WOOD’s jaudīgākais mobilais gaisa kondicionētājs, ļoti ātri nodrošinās komfortu visa gada garumā. Šis mobilais gaisa kondicionētājs ne tikai dzesē, bet arī savāc mitrumu. Izmantojot gaisa kondicionētāju sausināšanas režīmā, telpā, kurā ir ļoti augsts mitrums un karstums, konde..
799,00€
Bez nodokļa:660,33€
A
Zīmols: Wood's Modelis: Wood's Venezia Smart
FUNKCIONĀLĀS ĪPAŠĪBAS WOOD’s jaudīgākais mobilais gaisa kondicionētājs, ļoti ātri nodrošinās komfortu visa gada garumā. Izmantojot Wood's izveidoto lietotni (piemērota iOS un Android sistēmām), jūs varēsit kontrolēt gaisa kondicionieri un redzēt attiecīgo informāciju. Šis mobilais gaisa kondic..
829,00€
Bez nodokļa:685,12€
A
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.