Izvēlne
Jūsu grozs

Līzings


Kredītu kalkulators

Adreses un rekvizīti


Pirkumiem

Aizpildīt pieteikumu                     

Rekvizīti


Kredītu kalkulators                                                    

Adreses un rekvizīti


 

Informācija:

Lai norēķinātos par izraudzīto preci, Jūs varat izmantot arī līzingu. KlimataPasaule.lv sadarbojas ar Lateko Līzings, Aizdevums.lv, Inbank un Esto nomaksu. Pasūtījuma veikšanas brīdī Jums būs jāizvēlas pirmās iemaksas apjoms un nomaksas termiņš, kā arī jāaizpilda līzinga pieteikuma anketa. Aptuveni stundas laikā līzinga kompānija sniegs atbildi, vai finansējums ir pieejams, un Klimata Pasaule konsultanti Jūs par to informēs. Saņemot preci Jums būs jāparaksta līzinga līgums, kā arī jāiesniedz līzinga kompānijas pieprasītie dokumenti (parasti – pases kopija).

Informācija:

1. Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu ID karti vai Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi.

2. Patēriņa kredītam var pieteikties pensionēšanās vecumu sasniedzis Latvijas Republikas iedzīvotājs;

3. Pieteikuma formā ir jāuzrāda oficiāla darba vieta.

4. Izziņa no darbavietas ir nepieciešama tikai pēc līzinga kompānijas pieprasījuma. Izziņai ir jābūt uz firmas veidlapas, jānorāda uzņēmuma reģistrācijas numurs, līzinga ņēmēja personas kods, ieņemamais amats un vidēja izpeļņa. Uz izziņas jābūt uzņēmuma vadītāja parakstam un paraksta atšifrējumam, kā arī uzņēmuma zīmogam.

5. Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme! Kredītu kalkulatorā norādītie aprēķini var atšķirties no aprēķiniem,  veicot līguma noformēšanu.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Privātuma politika.